نحوه فروش فیلمنامه های شما

نویسنده گرانقدر؛ جهت دیده شدن و انتخاب فیلمنامه تان میتوانید با سفارش طراحی پوستر اختصاصی نسبت به متن نگارش شده اقدام نمایید.

در مرحله بعدی پوستر شما در بخش تبلیغات فیلمنامه های آماده تولید قرار میگیرد هر بخش شامل محلی برای دانلود طرح فیلمنامه؛خلاصه فیمنامه و دانلود فیلمنامه صرفا جهت مطالعه قبل قرارداد با پرداخت هرینه دانلود به حساب شما نویسنده گرانقدر است.

هزینه طراحی پوستر در بانک فیلمنامه بر مبنای خلاصه ارسالی شما ، دویست هزار تومان به حساب رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل مرکز تحقیقات اساتید علوم گستر سرکار خانم دکتر الیزا سعیدی واریز میگردد.

طراحی پوستر از زمان اطلاع پرداخت به واتساپ کارشناسان مجموعه به شماره: 09013439128 نهایتا سه روز کاری میباشد.

شما میتوانید پوستر کار خود را جهت اعلام آمادگی فروش آثار خود به مدت یک ماهه دویست هزار تومان تا یک ساله یک میلیون تومان قرار دهید.

بخش ویژه حمایتی مجموعه ما برای فیلمنامه نویسان گرانقدر ،ایجاد سایت اختصاصی زیر نظر بانک فیلمنامه به نام خود شما می باشد؛ که این سایت شامل کلیه اثار شما با شرایط دانلود و خرید آثار خود ،همچنین جزوات آموزشی،فیلمنامه های ساخته شده،حق پذیرش تبلیغات وسایر موارد مرتبط با نگارش،پژوهش و آموزش فیلمنامه و فروش آن است که برای کارآفرینی و حمایت از فیلمنامه نویسان عزیز هموطنمان با هزینه کم صرفا جهت حمایت از این اقشار گرانقدر به مبلغ دومیلیون و پانصد هزار تومان برای مشترکین فعال بانک فیلمنامه و نیز پنج میلیون تومان برای افراد خارج از مجموعه توسط تیم مجرب طراحان سایت زیر نظر مسئول بانک فیلمنامه جناب آقای مهندس جعفری می باشد.