فیلمنامه هالیوود آماده تولید تانگو

دسامبر 19, 2020 by بدون دیدگاه

فیلمنامه سینمایی خارجی آماده تولید تانگو

خلاصه تانگو

صحنه در محیطی تاریکی با نوری مناسب مثل یک اتاقک بسته آغاز می شود  زن لباس قرمز مایل به زرشکی پوشیده و مرد لباس رسمی پیراهن سفید و شلوار سیاه ؛در حالی که دست های زن و مرد آرام در هم قرار می­گیرد تا رقص تانگو آغاز شود صدای هر یک از آنها با حرکات بدن دیگری شنیده می شود زن: رقص؛ دستور روان به اعضای بدن و حرکتی که اگر به اجبار انجام بشه زشت و اگر با عشق انجام بشه زیبا به نظر می­رسه درست عین زندگی دو نفر در کنار هم”

مرد : رقص ناگزیره  با اندام­هایی که هر روز کارشون انتقال  مفاهیم پیچیده با دنیای اطرافه انجام بشه.حرکاتی که ناخود آگاه در ارتباط با  آدم­هاییِ که بهشون عشق می­ورزیم  و یا دوستشون نداریم و گاهی  به خاطر عادت کردن بهشون کنارشون موندیم.

زن رقص یک حرکت رومزمره نیست یک روانشناسی درونیه برای بروز احساسات ما آدم­ها و یا تمارزی که کثیفه و انجام می­شه برای فریب دادن دیگران نسبت به حس واقعی که در مقابل تمایل به طرف مقابلشون دارن. رقص حرکتی مقدسه که نباید هرگزآلوده افکارکثیف آدم­ها بشه

مرد : تنها رقصی که مرز­های روح و روان آدم  رو از هم می­دره و عشق رو افشا می­کنه آنچنان که نمی­تونی در مقابلش مقاومت کنی تانگوئه؛دست­ها در دست هم. نگاه­ها در نگاه هم حرکت­ها پا به پای هم و انتظار برای اتمام و شروع یک عشق و یا پایان اون برای جاودان شدن.

داستان : دیانا یک بالرین معروف است که چند سال قبل به همراه مادرش از کشور فرانسه به کشور خود مهاجرت می کند . مادر دیانا به دلایل نامعلومی به تگزاس می رود و دیانا در آنجا می تواند خودی نشان داده و از شهرت بالایی برخوردار شود . او دانشجوی دانشکده هنرهای زیباست و موسیقی می خواند و توانسته به خاطر علاقه شدیدش به رقص تانگو این رقص را به جدیت ادامه داده و در شرف مسابقات مهمی است که همراه رقص خود را به خاطر بیماری از دست می دهد . یکی از اساتید رقص یکی از مهندسان سرمایه دار تگزاس را در کازیوی اشراف زادگان دیده و به استاد دیانا پیشنهاد می دهد تا از او که دوستی عمیقی هم با هم دارند برای همراهی دیانا در مسابقات دعوت کند . در این حین سوزان دوست دیانا که در دانشکده آنها مشغول به تحصیل است به همراهاه دوستانش دانیل را به دیانا معرفی می کند . آنها به یک دعوت دوستانه به خانه دانیل می روند . دانیل تحصیل کرده و جذاب و از ثروت زیادی برخوردار است ثروتی که خودش تلاش زیادی را برای به دست آوردن آن کرده و از طرفی نظر دانیل به دیانا و دیانا هم به دانیل در آن دیدار جلب می شود اما دیانا خودداری می کند چون احساس می کند دانیل دوست سوزان است . و از این بابت هم خیلی افسوس می خورد . فردای روز تمرین در کمال ناباوری دانیل به سالن تانگو می آید و او همان مهندسی است که استاد می خواسته دیانا را همراهی کند . این تصادف منجر می شود آنها به یکدیگر وابسته تر شوند و از طرفی صمیمت دانیل با سوزان باعث حسادت دیانا می شود تا اینکه دانیل دیانا را به خانه خود دعوت کرده و از وی خواستگاری می کند….

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *